Miejsce Terapii
IRTA

Wesprzyj nas

Coraz więcej dzieci ma diagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu. To rzesza ludzi potrzebujących stałej terapii, opieki i czasu. Jesteśmy młodą fundacją pragnącą być miejscem bardzo dobrej terapii, pomocy szytej na miarę, miejscem konsultacji i wsparcia. Możesz mieć swój udział w niesionej przez nas pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom. Potrzebujemy pomocy w organizacji zimowych i letnich obozów terapeutycznych, zajęć grupowych, warsztatów, zdobyciu materiałów potrzebnych w codziennej pracy terapeutycznej. Jeśli masz jakiś inny pomysł na wsparcie nas niż wymienione poniżej - skontaktuj się z nami.

Można nas wesprzeć bezpośrednią darowizną pieniężną. Potrzebne nam są pieniądze, aby móc organizować zimowe i letnie obozy terapeutyczne, zajęcia grupowe, warsztaty, zakupić materiały potrzebne w codziennej pracy terapeutycznej. Możesz przekazać nam na działania jednorazowo większą kwotę lub jeśli tak będzie wygodniej ustawić stałe zlecenie na określoną kwotę. W obu przypadkach przelew zrealizuj na nasz numer konta:

Jako tytuł przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”.

Usługi

Możesz nam pomóc robiąc to czym na co dzień zajmuje się Twoja firma. Mogą to być usługi telekomunikacji, transportowe, serwis sprzętu biurowego, drukarskie itp. Skontaktuj się z nami jeśli myślisz, że mógłbyś nam pomóc w jakiś sposób.

Darowizny fizyczne

Możesz przekazać nam zarówno materiały do pracy w biurze fundacji (papier, tonery, środki czystości, zabawki, pomoce edukacyjne itp.), Użyjemy ich do pracy z naszymi klientami lub do prowadzenia naszego biura, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będziemy mogli przekazać na pracę w środowisku czy też na inne bieżące potrzeby fundacji.

Udostępnienie sali

Możesz udostępnić nam miejsce do prowadzenia cyklicznych zajęć grupowych, jednorazowych zajęć np w wakacje czy też na szkolenia i warsztaty. Sala na zajęcia (nie mówiąc już o wyjazdach), bardzo zwiększa koszt prowadzenia zajęć grupowych. Pomyśl - może możesz nam i naszym podopiecznym udostępnić salę na cykliczne spotkania albo jednorazowo na tydzień lub dwa w czasie wakacji/ferii? Może właśnie dzięki Tobie będziemy mogli przeszkolić dużo mniejszym kosztem inne osoby pracujące z dziećmi z autyzmem?

Procent od Twoich zakupów internetowych

Możesz też wesprzeć nasze działania za darmo robiąc zakupy online! Wszystko dzięki fundacji FaniMani - dzięki której partnerskie sklepy (ich liczba wciąż się zwiększa) część swojego zysku przeznaczają na wsparcie wybranego przez kupującego podmiotu. Wystarczy robiąc zakupy najpierw zalogować się na stronie FaniMani i wybrać Fundację IRTA jako podmiot wspierany, potem kliknąć na logo sklepu w którym chcesz zrobić zakupy. Zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu. Zrób zakupy jak zwykle, a wskazany na stronie FaniMani procent zostanie nam przekazany.

Nasza strona na FaniMani